Partner 1: Agencija za odgoj i obrazovanje
Agencija za odgoj i obrazovanje je javna ustanova čija je osnovna djelatnost obavljanje stručnih i savjetodavnih poslova u odgoju i obrazovanju. Agencija sudjeluje u praćenju, unapređivanju i razvoju odgoja i obrazovanja na području predškolskog, osnovnoškolskog i srednjoškolskog odgoja i obrazovanja, obrazovanja odraslih te školovanja djece hrvatskih građana u inozemstvu i djece stranih državljana. Aktivnosti Partnera 1 na projektu:

• Izrada kurikuluma za predškolu i osnovnu školu
  • Organizacija i planiranje seminara jačanja kapaciteta odgojitelja i učitelja
  • Pomoć u izradi instrumenata za vrednovanje i praćenje kurikuluma
  • Supervizija rada škole
  • Sustavno i kontinuirano pružanje potpore školi

Poveznica: www.azoo.hr

Partner 2: Nansen dijalog centar

Nansen dijalog centar je organizacija civilnog društva osnovana u travnju 2001. godine s ciljem socijalnog oporavka poslijeratnih i multietničkih zajednica istočne Hrvatske. Osnovni fokus programa i projekata Nansen dijalog centra je integrirano i interkulturno obrazovanje, mirovno obrazovanje i procesi suočavanja s prošlošću. Aktivnosti Partnera 2 na projektu:

• Sudjelovanje u izradi kurikuluma za predškolu i osnovnu školu
  • Organizacija i planiranje seminara jačanja kapaciteta odgojitelja i učitelja
  • Organizacija i provedba terenskog programa u lokalnoj zajednici
  • Suradnja u izradi strategije odnosa s javnošću i medijske kampanje projekta
  • Organizacija i provedba seminara za roditelje, učenike i učitelje u lokalnoj zajednici
  • Sudjelovanje u superviziji rada škole
  • Osiguravanje sustavne potpore školi

Poveznica: www.ndcosijek.hr